homedeelgebiedenWijk bij DuurstedeSfeerverlichting Wijk bij Duurstede

Sfeerverlichting Wijk bij Duurstede

Geef een korte beschrijving van het initiatief waarvoor u een financiering vanuit het Ondernemersfonds wilt ontvangen.

De aard van deze aanvraag is gelegen in het uitvoeren voor de verlengde full service van de sfeerverlichting in de gemeente Wijk bij Duurstede. Specificatie: het gaat hierbij om de service op 15 stuks Celebration Bow, gevel/paalornament die sinds 2019 in gebruik zijn, 13 stuks Boomverlichting Markt, 1 keer de Boomverlichting Grote Eik-Markt en 6 stuks Boomverlichting Zandweg/Kloosterplein. Deze Full service omvat montage, demontage, opslag en onderhoud gedurende opslag- en gebruiksperiode, incl. storingen als gevolg van vandalisme, weersinvloeden, aanrijding, spontane lampuitval.

Wie hebben financieel of anderszins baat bij dit project?

Er vloeien geen directe financiële baten uit dit project, enkel indirect. Bewoners, ondernemers, bestuur en bezoekers van Wijk bij Duurstede delen het economische en sociologische profijt die deze verlichting teweegbrengt.

Wat betekent dit project voor bewoners in uw deelgebied?

Aantrekkelijkheid en Toerisme: Mooie verlichting kan historische plekken, zoals de Grote Kerk en de Korenmolen verder accentueren, waardoor de stad nog aantrekkelijker wordt voor toeristen. 

Economische Voordelen: Verlichte winkelstraten en pleinen kunnen meer mensen aantrekken, wat goed is voor lokale winkels en horeca. Dit kan vooral tijdens evenementen zoals de kerstmarkt een groot verschil maken. 3. Gemeenschapsgevoel: Sfeerverlichting kan bijdragen aan een gevoel van samenhorigheid, waardoor mensen samenkomen en genieten van hun stad. 

Esthetische Waarde: Het toevoegen van sfeerverlichting kan de charme van Wijk bij Duurstede versterken. Het kan helpen om een unieke identiteit en karakter te creëren, wat de trots van de inwoners kan versterken.

Wat betekent dit project voor Wijk bij Duurstede in zijn geheel?

Zie hierboven.

Wat zijn de begrote kosten voor dit project?

De aangepaste en begrote kosten zijn in totaal voor dit jaar € 4.929,-. Onder de ’aanvullende opmerkingen’ is de begroting vermeld.

Is voor dit project ook bij andere organisaties een verzoek tot bijdrage ingediend?

Deze aanvraag is nergens anders ingediend. Wel is er door het bedrijf Starlight een korting verstrekt.

Aanvullende opmerkingen

Klik hier voor de begroting / de opdracht.

 

« terug naar de vorige pagina
© 2016-2026 - Ondernemersfonds Wijk bij Duurstede
Webdesign: OK-Design