2e Krommerijnse kersenkrant
Het uitbrengen van de 2e Kromme Rijnse Kersenkrant ondersteund met een Socialmediacampagne van de VVV Kromme Rijnstreek. (Oplage krant 200.000 stuks. verspreiding in de Kromme Rijnstreek en alle buurgemeenten ten noorden van de Rijn).
Wie hebben financieel of anderszins baat bij dit project: horeca ondernemers, recreatie ondernemers, agrarisch ondernemers (kersentelers en boerderij en plattelandswinkels).
Wat betekent dit project voor bewoners in uw deelgebied: Promotie van de kersentijd van inwoners van Wijk bij Duurstede en de hele Kromme Rijnstreek en ver daarbuiten. Onder de aandacht brengen van de vele activiteiten die er in de kersentijd zijn.
Wat betekent dit project voor Wijk bij Duurstede in zijn geheel: De Kersenkrant past in het bredere concept van de Visie Recreatie en Toerisme van de gemeente Wijk bij Duurstede en de Visie Stadspromotie tevens sluit het aan op de ideeën in de Omgevingsvisie Kromme Rijnstreek.
De begrootte kosten voor dit project bedragen € 17.950,- exclusief btw. Er wordt een aanvraag gedaan voor € 2.000,- exclusief btw.
Bij de gemeenten Wijk bij Duurstede, Houten en Bunnik is ook een bijdrage gevraagd
De krant wordt voor een groot deel gefincieerd door de bijdragen van de adverteerders.
De Kersenkrant 2016 was een succes. Hierop zijn vele positieve reacties gekomen. In 2016 is bij het ondernemersfonds een aanvraag van € 2.350,- ingediend. Toen hoefde slechts € 1.913,- opgevraagd te worden. De krant van 2017 heeft een hogere oplage en is 4 pagina’s dikker. Het doel is om 2017 meer adverteerders te werven.
« terug naar de vorige pagina
