home•nieuws•Ontdek lokaal. Koop lokaal.

Ontdek lokaal. Koop lokaal.

Kies lokaal. Dat maakt het verschil.

Voor de lokale economie was het een mooie zomer, met prachtig weer en overwegend goede zaken. Winkels en horeca ontvingen veel toeristen, waaronder opvallend veel Duitsers. 

Jullie ideeën helpen ons vooruit Voor de zomer vroegen we inwoners, ondernemers en andere betrokkenen om ideeën voor een vitale economie in Wijk bij Duurstede, Cothen en Langbroek. Dank voor alle reacties! Vier deelnemers hebben we verrast met een lokale cadeaubon. De rode draad? Meer verbinding, zichtbaarheid en samenwerking. Ook kwamen onderwerpen als citymarketing, winkelaanbod, evenementen, bereikbaarheid, toerisme en duurzaamheid terug. De Stuurgroep Vitale Economie heeft de reacties inmiddels besproken en neemt deze mee in de plannen voor de komende periode, zoals bijvoorbeeld in de nieuwe Economische Agenda.

Ondernemers krijgen een gezicht 

Wie zijn de mensen achter de winkels, horecazaken, bedrijven en diensten in Wijk bij Duurstede, Cothen en Langbroek? En weten we eigenlijk hoeveel bijzondere producten, diensten en vakmanschap (scan de QR-code). Inwoners ontdekken er wat er lokaal te vinden is ondernemers vinden elkaar makkelijker en er ontstaan kansen voor nieuwe samenwerkingen. En natuurlijk hoopt LOK dat we daardoor allemaal wat vaker lokaal kopen. Want wie lokaal koopt, steunt niet alleen de ondernemer om de hoek, maar draagt ook bij aan een levendige gemeente, lokale werkgelegenheid en voorzieningen dichtbij huis.

AGENDA:

29 september: Horeca Inspiratie Meeting Horecaondernemers uit de Wijkse binnenstad gaan onder leiding van de Stadsregisseur in Calypso Café aan de slag met nieuwe ideeën voor gezamenlijke evenementen.

19 november: Avond van de Ondernemer. Een avond voor ontmoeting, inspiratie en ondernemerschap in Revius Wijk voor élke ondernemer uit onze gemeente. Meer informatie volgt via okw-wbd.nl. LOK 

Deze informatie wordt u aangeboden door Ondernemersfonds Wijk bij Duurstede er gewoon om de hoek te vinden zijn?

Ondernemersvereniging LOK (Lokale Ondernemers Kern) gaat dat veel zichtbaarder maken. Met een vernieuwde website, actieve socialmediakanalen en korte videoportretten krijgen lokale ondernemers letterlijk een gezicht. In de filmpjes vertellen ze wie ze zijn, wat ze doen en vooral waarom ze dat doen. Geen gelikte reclame, maar persoonlijke verhalen van ondernemers uit onze eigen gemeente. En lokaal ondernemerschap is veel breder dan winkels en horeca. Ook de kapper, vakman, creatieve maker, dienstverlener en zzp’er vanuit huis maken deel uit van die veelzijdige lokale economie.

De nieuwe website van LOK is dé plek waar dit allemaal samenkomt

Scan de QR-code om naar de nieuwe website van LOK te gaan, of klik hier.

Klik hier voor het artikel in ’t Groentje.

Beeldmateriaal: ’t Groentje

 

« terug naar de vorige pagina
© 2016-2026 - Ondernemersfonds Wijk bij Duurstede
Webdesign: OK-Design